Získajte prístup k pestrej škále kreatívnych softvérových produktov spoločnosti Adobe.

Uchádzať sa o ne môžu všetky oprávnené organizácie programu Techsoup Slovensko (neziskové organizácie a verejné knižnice). S použitím produktov spoločnosti Adobe môžete ľahko editovať obrázky, navrhnúť a tvoriť webové stránky, publikovať informačné materiály, vytvárať a upravovať video- alebo audio výstupy atď. Organizácie ich efektívne využijú na svoje propagačné a marketingové účely.

Oprávnenosť a obmedzenia

Oprávnené organizácie môžu získať počas jedného fiškálneho roka (trvá od 1. júla do 30. júna nasledujúceho kalendárneho roka):

  • neobmedzený počet dotovaných produktov,
    a súčasne
  • neobmedzený počet ročných, mesačne platených členstiev k plánom Creative Cloud za zľavnenú cenu.

Ak chcete zistiť, či je vaša organizácia oprávnená prijímať dary prostredníctvom tohto programu, prečítajte si Pravidlá a podmienky spoločnosti Adobe.

Prístup ku zľave

Ak názov produktu obsahuje poznámku „Prístup ku zľave“ (alebo aj Access to Discounted Rates), vtedy je v našej ponuke špeciálna zľava na uvedený produkt. Ak si zadáte požiadavku a zaplatíte administratívny poplatok do programu TechSoup, za tento produkt zaplatíte aj zľavnený poplatok priamo darcovskej firme. Výšku zľavy nájdete v popise každého produktu. Zľavnené ceny sú dostupné len pre oprávnené organizácie podľa kritérií programu TechSoup Slovensko.